Dyżury na strzelnicy USKS GROM / FOX

Informujemy, że od 29.10.2022r. uruchomiliśmy dla wszystkich, niezależnie od członkostwa w Klubie, dyżury na strzelnicy USKS GROM - strzelnica FOX. W każdą bezdeszczową sobotę, od godz. 12 do co najmniej godz. 15, można przyjechać i skorzystać bezpłatnie z treningu pod okiem trenera lub instruktora. Opłacie podlega tylko skorzystanie ze strzelnicy oraz ewentualnie amunicja, jeśli ktoś będzie korzystał z broni klubowej. Rezerwacje nie są wymagane - w czasie dyżurów, na strzelnicy zawsze będzie prowadzący strzelanie instruktor lub trener Klubu.

Dla kogo? Za ile?

Osoby posiadające własną broń i amunicję – opłacie podlega tylko skorzystanie ze strzelnicy: 20zł członkowie Klubu, 40zł osoby, które nie są członkami Klubu. Opieka prowadzącego strzelanie trenera lub instruktora jest bezpłatna. Bez limitu czasu (w ramach czasu trwania dyżuru).

Osoby nieposiadające własnej broni, które będą korzystać z broni osób towarzyszących: 20zł członkowie Klubu, 40zł osoby, które nie są członkami Klubu. Opieka prowadzącego strzelanie trenera lub instruktora jest bezpłatna. Bez limitu czasu (w ramach czasu trwania dyżuru).

Osoby nieposiadające własnej broni, które będą korzystać z broni klubowej: 20zł członkowie Klubu, 40zł osoby, które nie są członkami Klubu. Wypożyczenie broni w ramach opłaty za amunicję wg cennika. Opieka prowadzącego strzelanie trenera lub instruktora jest bezpłatna. Bez limitu czasu (w ramach czasu trwania dyżuru).

Dzieci do lat 13 BEZ OPŁATY za korzystanie ze strzelnicy (pod opieką osoby dorosłej korzystającej ze strzelnicy).

Cena amunicji i broń do wypożyczenia:

5,60zł; amunicja 7,62x39, karabinek SDM AK47
1,10zł; amunicja 22lr HV, rewolwer Weihrauch
1,10zł; amunicja.22lr HV, pistolet Sig Sauer Mosquito
3,40zł; amunicja .38 Special, rewolwer Astra
4,00zł; amunicja .22 Winchester Magnum, rewolwer Weihrauch
3,00zł; amunicja 12/70, strzelba pump-action Kral Arms Tactical

W pozostałe dni poza dużurami istnieje możliwość indywidualnego skorzystania ze strzelnicy. Warunki jak powyżej oraz dodatkowa opłata za prowadzącego strzelanie instruktora lub trenera 50zł/h (niezależnie od ilości osób). Osoby posiadające uprawnienia prowadzącego strzelanie, które uzyskały prawo do samodzielnego korzystania ze strzelnicy, korzystają ze swoich praw bez zmian.

Jak dojechać…
Strzelnica USKS GROM o oznaczeniu kodowym FOX, umiejscowiona jest tuż pod Sławnem, w pobliżu Osiedla Dzieci Wrzesińskich, na działce ozn. geodezyjne 405/9, obręb Kwasowo. Aby do niej dojechać, jadąc ulicą Grunwaldzką ze Sławna w kierunku Koszalina, należy skręcić w ulicą Filtrową, a następnie ulicą Słowackiego wjechać na ul. 11-go Listopada i dawnym nasypem kolejowym jechać w stronę Kwasowa. Należy minąć stawy hodowlane i tuż przed farmą zwierząt futerkowych (charakterystyczny wysoki płot betonowy) skręcić w prawo w polną drogę i jechać prosto ok. 200m. Strzelnica znajduje się na końcu drogi. Prosimy trzymać się drogi i nie wjeżdżać na sąsiednie pola uprawne. Współrzędne GPS: 54.333065, 16.672580. Mapa w załączeniu.