Fotorelacja z Finału V Rozgrywek Armwrestlingu w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

W dniu 6-go grudnia 2019r. w Zespole Szkół Morskich w Darłowie odbył się Finał V Rozgrywek Armwrestlingu. Jest to cykliczna impreza sportowa będąca owocem współpracy ZSM w Darłowie i Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego w Sławnie.

Rozgrywki były poprzedzone eliminacjami w poszczególnych klasach, które wyłoniły reprezentantów do walki o tytuły Mistrza i Mistrzyni Armwrestlingu 2019.

Tytuły mistrzowskie zdobyli: Wiktoria Witkowska z klasy IIIL, która pokonała w walce finałowej Natalię Krzemińską również z klasy IIIL oraz Oleksandr Svyrydiuk z klasy IID, który pokonał w walce finałowej Krzysztofa Piłata z klasy IIIL. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim nauczycielom i uczniom szkoły!