Fotorelacja z Kursu bezpiecznego posługiwania się bronią w Darłowie

W dniu 21-go maja 2021r. w Zespole Szkół Morskich w Darłowie odbył się 'Kurs bezpiecznego posługiwania się bronią'.

Szkolenie odbyło się w formie prezentacji z częścią praktyczną. Uczestnicy dowiedzieli się, jak zachować się na strzelnicy, jak bezpiecznie korzystać z pistoletu, karabinu i strzelby, jak unikać i nie stwarzać zagrożenia na strzelnicy, jaką rolę pełni prowadzący strzelanie, co znajduje się w regulaminie strzelnicy oraz otrzymali wiele wskazówek i przykładów z życia. Po części teoretycznej uczestnicy mogli zapoznać się z obsługą różnych modeli pistoletów, rewolwerów, karabinów i strzelb.

Projekt Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Sławieńskiego

Szkolenie realizowane było wspólnie z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie, w ramach programu Społecznik - Regionalne Inicjatywy Obywatelskie na rok 2021. Projekt obejmuje szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią oraz Powiatowe Mistrzostwa Strzeleckie, na które zapraszamy w czerwcu 2021r.