Fotorelacja z Rodzinnych Zawodów Strzeleckich USKS GROM 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Rodzinnych Zawodów Strzeleckich USKS GROM, które odbyły sie 25-go lipca 2017r. na sali sportowej Gimnazjum Miejskiego Nr 1 w Sławnie.

Celem zawodów było propagowanie strzelectwa i działalności Klubu. Z założenia zawody zostały zaplanowane jako impreza rodzinna łącząca pokolenia poprzez współzawodnictwo strzeleckie. Dla młodzieży i dorosłych odbyły się konkurencje strzelań pneumatycznych z pistoletu i karabinu, a dla dzieci strzelanie z karabinu snajperskiego i łuku. Dla najmłodszych przygotowaliśmy również dmuchany zamek, piłkarzyki, słodki poczęstunek i watę cukrową. Łącznie zawody zgromadziły ponad 70 osób, a ich uczestnicy, w różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych, zdobyli 45 medali!

Podczas zawodów nasz doświadczony instruktor samoobrony przeprowadził dla dzieci i młodzieży szkolenie z bezpieczeństwa. Uczestnicy szkolenia poznali zagrożenia, sposoby unikania i radzenia sobie podczas zagrożenia przemocą, porwaniem lub gwałtem.

W przerwie pomiędzy konkurencjami odbył się pokaz wyciskania sztangi leżąc promujący zawodnika USKS GROM, Zbigniewa Strzeleckiego - naszego przedstawiciela na Mistrzostwa Europy 2017 federacji GPC w trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc, przysiadzie i martwym ciągu (zobacz fotorelację z Mistrzostw).

Zadanie publiczne było współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Sławno oraz środków własnych USKS GROM. Za pomoc w organizacji zawodów dziękujemy wolontariuszom, Gimnazjum Miejskiemu Nr 1 w Sławnie, Zespołowi Szkół Morskich w Darłowie, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Sławnie oraz fundatorowi nagród dla dzieci - firmie GB Bernard Gutowski.

Dziekujemy serdecznie za udział wszystkim uczestnikom, zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do kontynuowania strzelectwa!