Szkolne Rozgrywki Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższy wtorek i środę 14-15-czerwca 2016r. przy współpracy z Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sławnie i Urzędem Miejskim w Sławnie, odbędą się Szkolne Rozgrywki Armwrestlingu mające wyłonić spośród uczniów Gimnazjum najlepszego zawodnika i zawodniczkę armwrestlingu w szkole.

Do zawodów zostały już przygotowane specjalne stoły do siłowania na rękę spełniające wymogi Światowej Federacji Armwrestlingu zakupione w ramach projektu "Mikrodotacje - Małe Inicjatywy Lokalne - Wyposażenie i promocja sekcji armwrestlingu USKS GROM Sławno".

W środę, dodatkowo przed rozgrywkami finałowymi, we współpracy ze Szkołą Morską w Darłowie, będzie miał miejsce pokaz samoobrony w systemie Krav Maga.