Trenujemy z Dominikiem Górskim

W dniach 20-21 czerwca 2020 na strzelnicy Battlefield w Malechowie odbyło się szkolenie i warsztaty strzelckie IPSC z Dominikiem Górskim - obecnie najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem IPSC w Polsce (Classic Division), wicemistrzem Polski, członkiem kadry narodowej oraz instruktorem MISSIA (Master International Shooting Safety Instructors Association), Chief Range Officerem IPSC - sędzią klasy 1, egzaminatorem NROI IPSC Region Polska i trenerem przygotowania motorycznego.

To już drugie szkolenie z Dominikiem, rozszeszające umiejętności nabyte podczas szkolenia w lipcu 2019r. - optymalizacja technik fundamentalnych (poziom 2), dynamika ruchu (poziom 3) i warsztaty. Uczestnicy zapoznali się z technikami wchodzenia i wychodzenia z pozycji, balansowania środkiem ciężkości ciała, strzeleniania w ruchu w różnych kierunkach oraz fazami przyspieszenia i wyhamowania podczas przemieszania się, intensywnie łącząc nabyte umiejętności podczas całodniowych warsztatów. Łącznie podczas dwóch dni na strzelnicy każdy z uczestników wystrzelał... 1000szt. amunicji.

USKS GROM reprezentował nasz zawodnik, który podnosił umiejętności nabyte podczas poprzedniego szkolenia.