Zapraszamy na szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią

W dniu 21-go maja 2021r. o godz. 12 zapraszamy na 'Kurs bezpiecznego posługiwania się bronią', który odbędzie się w Zespole Szkół Morskich w Darłowie, przy ul. Szpitalnej 1. Wstęp wolny!

Szkolenie odbędzie się w formie prezentacji z częścią praktyczną. Pokażemy, jak zachować się na strzelnicy, jak bezpiecznie korzystać z pistoletu, karabinu i strzelby, jak unikać i nie stwarzać zagrożenia na strzelnicy, jaką rolę pełni prowadzący strzelanie, co znajduje się w regulaminie strzelnicy oraz wiele wskazówek i przykładów z życia...

Aby zapisać się na szkolenie, należy wejść do zakładki Zapisz się!, wybrać z dostępnych opcji zajęć, "Szkolenie...", podać wymagane dane i wysłać. Ze względu na ograniczenia pandemiczne, możemy przyjąć na szkolenie 40 osób.

Projekt Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Sławieńskiego
Szkolenie realizowane jest wspólnie z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie, w ramach programu Społecznik - Regionalne Inicjatywy Obywatelskie na rok 2021. Projekt obejmuje szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią oraz Powiatowe Mistrzostwa Strzeleckie, na które zapraszamy w czerwcu 2021r.