Zapraszamy na szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią

W dniu 4-go lipca 2020r. o godz. 11 zapraszamy na 'Praktyczne szkolenie z bezpiecznego posługiwania się bronią w sporcie', które odbędzie się na strzelnicy USKS Grom przy ul. 11-go Listopada w Sławnie. Wstęp wolny!

Szkolenie zostanie przeprowadzone z wykorzystaniem broni pneumatycznej w zakresie przygotowania do bezpiecznego posługiwania się bronią w konkurencjach pistolet sportowy i pistolet dynamiczny IPSC Action Air. Szkolenie przygotowuje do szkolenia z bezpiecznego posługiwania się bronią palną.

Szczególne warunki udziału

Udział w szkoleniu jest bezpłatny i nie wymaga doświadczenia w posługiwaniu się bronią. Warunkiem koniecznym jest posiadanie własnych środków ochrony osobistej: maseczek, rękawiczek i okularów ochronnych (wystarczające są okulary BHP dostępne w marketach budowlanych). Obowiązek noszenia maseczek i okularów ochronnych obowiązuje podczas całego pobytu na terenie strzelnicy.

Dojazd
Strzelnica umiejscowiona jest tuż pod Sławnem, w pobliżu Osiedla Dzieci Wrzesińskich, na działce ozn. geodezyjne 405/9, obręb Kwasowo. Aby do niej dojechać, jadąc ulicą Grunwaldzką ze Sławna w kierunku Koszalina, należy skręcić w ulicą Filtrową, a następnie ulicą Słowackiego wjechać na ul. 11-go Listopada i dawnym nasypem kolejowym jechać w stronę Kwasowa. Należy minąć stawy hodowlane i tuż przed farmą zwierząt futerkowych (charakterystyczny wysoki płot betonowy) skręcić w prawo w polną drogę i jechać prosto ok. 200m. Strzelnica znajduje się na końcu drogi. Prosimy trzymać się drogi i nie wjeżdżać na sąsiednie pola uprawne. Współrzędne GPS: 54.333065, 16.672580. Mapa w załączeniu.

Projekt 'Praktyczne szkolenie z posługiwania się bronią w sporcie'
Szkolenie realizowane jest w ramach projektu 'Praktyczne szkolenie z posługiwania sie bronią w sporcie' współfinansowanego przez Urząd Miasta Sławna w ramach zadania publicznego 'Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu'.