Zaproszenie na II Rodzinne Zawody Strzeleckie USKS GROM

Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM zaprasza na II Rodzinne Zawody Strzeleckie, które odbędą się 30 września 2018r. od godz. 14 na sali gimnastycznej Gimnazjum Miejskiego nr 1 przy Placu Sportowym w Sławnie. Zawody mają charakter rodzinny, otwarty - zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i przyjaciół.

Celem zawodów jest propagowanie sportu strzeleckiego oraz działalności Klubu. W programie konkurencje strzeleckie dla młodzieży i dorosłych - pistolet i karabin pneumatyczny oraz pistolet dynamiczny, a dla dzieci strzelanie z łuku.

W ramach spotkania, nasz doświadczony instruktor samoobrony w systemie Krav Maga, przeprowadzi szkolenie dla dzieci i młodzieży nt. bezpieczeństwa. Podczas szkolenia dzieci nauczą się zachowania i reagowania podczas agresji dorosłych, zagrożenia porwania lub gwałtu.

W przerwie pomiędzy konkurencjami odbędą się pokazy wyciskania sztangi leżąc z udziałem naszego zawodnika, Mistrza Europy i Świata - Zbigniewa Strzeleckiego. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości na profesjonalnej ławce do wyciskania sztangi.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miejski Sławno.

Wstęp wolny. Udział w konkurencjach, bezpłatny. Zapraszamy!