Zaproszenie na Rodzinne Zawody Strzeleckie USKS GROM

Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM zaprasza na Rodzinne Zawody Strzeleckie, które odbędą się 25 czerwca 2017r. od godz. 14 na sali gimnastycznej Gimnazjum Miejskiego nr 1 przy Placu Sportowym w Sławnie. Zawody mają charakter rodzinny, otwarty - zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i przyjaciół.

Celem zawodów jest propagowanie sportu strzeleckiego oraz działalności Klubu. W programie konkurencje strzeleckie dla młodzieży i dorosłych - pistolet i karabin pneumatyczny oraz strzelanie z łuku i kulek dla dzieci.

W ramach spotkania, nasz doświadczony instruktor samoobrony w systemie Krav Maga, przeprowadzi szkolenie dla dzieci i młodzieży nt. bezpieczeństwa. Podczas szkolenia dzieci nauczą się zachowania i reagowania podczas agresji dorosłych, zagrożenia porwania lub gwałtu.

W przerwie pomiędzy konkurencjami odbędą się pokazy wyciskania sztangi leżąc z udziałem naszego zawodnika na Mistrzostwa Europy 2017 - Zbigniewa Strzeleckiego. Każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości na profesjonalnej ławce do wyciskania sztangi lub w siłowaniu na rękę z wykorzystaniem specjalnych stołów do armwrestlingu.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miejski Sławno.

Wstęp wolny. Udział w konkurencjach, bezpłatny. Zapraszamy!