Znamy Mistrza i Mistrzynię Sławna 2017 w siłowaniu na rękę!

W ramach obchodów 700-lecia miasta Sławna, Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM, miał zaszczyt przeprowadzić 6-go maja 2017r. Mistrzostwa Sławna w Armwrestlingu, które wyłoniły Mistrza i Mistrzynię Sławna 2017 w siłowaniu na rękę.

W pierwszej turze mistrzostw wyłonieni zostali finaliści, którzy zmierzyli się ze sobą w finale. Do walki o tytuł Mistrza stanęli Dariusz Iwaniuk, Jarosław Wiliński i Marcin Cyrklaff. Do walki o tytuł Mistrzyni stanęły Małgorzata Ambroziak, Katarzyna Pasik, Julita Mazur i Ksenia Motykowska.

Finał mistrzostw poprzedzony był 'Starciem Mocarzy' - pokazami Strongman, pokazami tańca grupy tanecznej ze Szkoły Tańca Magnetica w Sławnie oraz konkursami dla dzieci.

Mistrzem Sławna w armwrestlingu został Marcin Cyrklaff. Kolejnymi wicemistrzami zostali Dariusz Iwaniuk i Jarosław Wiliński. Mistrzynią Sławna została Ksenia Motykowska, a kolejnymi wicemistrzyniami Katarzyna Pasik i Julita Mazur. Puchary wręczył burmistrz miasta Sławna - dr Krzysztof Frankenstein.

Po zakończeniu konkursu, wyjątkową okazją była możliwość spróbowania swoich sił z burmistrzem miasta Sławna. Mieszkańcy Sławna nie dali żadnych szans swojemu włodarzowi...

Mistrzostwa Sławna odbyły się przy współudziale miasta Sławna i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sławnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i licznie przybyłym widzom za udział w imprezie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!