Zwycięzcy Szkolnych Rozgrywek Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie

W dniu 15-go czerwca 2016r. odbyły się finały Szkolnych Rogrywek Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie. W finale walczyli przedstawiciele i przedstawicielki 17 klas, którzy dzień wcześniej, zwyciężyli w Klasowych Rozgrywkach Armwrestlingu. (Zobacz wpis w dziale Aktualności)

Zacięta walka wyłoniła czworo półfinalistów:

Patrycja Maciejewska (klasa 1A)
Natalia Jachna (klasa 2A)
Natalia Krzemińska (klasa 2D)
Kamila Podpłońska (klasa 3E)

Dawid Ulatowski (klasa 1A)
Emil Matusiak (klasa 3E)
Szymon Krzyżaniak (klasa 3A)
Paweł Domżalski (klasa 3B)

Przed walką finałową, uczniowie Zespołu Szkół Morskich w Darłowie zaprezentowali pokaz samoobrony w systemie Krav Maga. Warto wspomnieć, że zespół jest szkolony przez instruktora samoobrony USKS GROM.

Ostatecznie tytuł Mistrza Szkolnych Rozgrywek Armwrestlingu zdobyli:

Natalia Krzemińska
Dawid Ulatowski

Zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora szkoły, p. Henryka Kudźmy pamiątkowe puchary i dyplomy oraz trzymiesięczne karnety uprawniające do udziału w zajęciach samoobrony prowadzonych przez USKS GROM.

Wszyscy finaliści otrzymali natomiast pamiątkowe dyplomy, klubowe breloki oraz miesięczne karnety uprawniające do udziału w zajęciach samoobrony.

Ponadto wśród wszystkich uczestników rozgrywek wylosowano nagrodę główną - roczny karnet na wszystkie zajęcia prowadzone przez USKS GROM. Szczęśliwą zwyciężczynią została Weronika Szymacha.

Po rozdaniu nagród, wszyscy uczestnicy mogli spróbować swoich sił we wzajemnej rywalizacji, w której zwyciężyli:

Paulina Kwiatkowska z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie w kategorii młodzież szkolna do 18 lat
Dominik Jasiński z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie, w kategorii młodzież szkolna do 18 lat
Stanisław Grudziński - nauczyciel z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie w kategorii dorośli powyżej 18 lat

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, klubowe breloki oraz miesięczne karnety uprawniające do udziału w zajęciach samoobrony prowadzonych przez klub. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wzycięstw!