Zawodnicy USKS GROM na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski

Do udanych należy zaliczyć udział zawodników USKS GROM w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w wyciskaniu leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym federacji WPC w Kołobrzegu w dn. 24-26 marca 2017r.

Piracki armwrestling w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM oraz Zespół Szkół Morskich w Darłowie, zapraszaja na 'Piracki Armwrestling' - szkolne rozgrywki w siłowaniu na rekę, które wyłonią Mistrza i Mistrzynię Armwrestlingu w szkole.

Spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

W dniu 12 września członkowie zarządu USKS GROM wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej organizowanym przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie dot. Konkursu FIO 2017.

Przyjęcie do Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego

Z przyjemnością informujemy, że Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM został przyjęty do Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego w Szczecinie.

I Otwarte Mistrzostwa Szczecinka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - sukces zawodnika USKS GROM!

Zbigniew Strzelecki, zawodnik USKS Grom zdibył srebrny medal na I Otwartych Mistrzostwach Szczecinka w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: Bezpieczeństwo i samoobrona dla kobiet

Zwycięzcy Szkolnych Rozgrywek Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie

W dniu 15-go czerwca 2016r. odbyły się finały Szkolnych Rogrywek Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie, w których wyłoniono Mistrza i Mistrzynię Armwrestlingu.

Finaliści Szkolnych Rozgrywek Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie

W dniu 14-go czerwca 2016r. odbyły się wewnątrzklasowe rozgrywki w siłowaniu na rękę w ramach Szkolnych Rogrywek Armwrestlingu w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie.

USKS GROM ma nowych instruktorów strzelectwa!

Z przyjemnością informujemy, że USKS GROM pozyskał trzech instruktorów sportu ze specjalnością: strzelectwo sportowe, strzelectwo bojowe i strzelectwo dynamiczno-praktyczne