Zbigniew Strzelecki Mistrzem Europy w wyciskaniu leżąc!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że członek USKS GROM, Zbigniew Strzelecki, został Mistrzem Europy w wyciskaniu leżąc!

Pozyskaliśmy dofinansowanie do magazynu broni!

Z przyjemnością informujemy, że Klub otrzyma dofinansowanie w wysokości 3000zł do projektu "Wyposażenie i uruchomienie magazynu broni USKS GROM" złożonego w ramach Programu Społecznik.

USKS GROM na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017

Przedstawiciele USKS GROM zostali zaproszeni do udziału w uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie.

Zaproszenie na Rodzinne Zawody Strzeleckie USKS GROM

Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM zaprasza na Rodzinne Zawody Strzeleckie, które odbędą się 25 czerwca 2017r. od godz. 14 na sali gimnastycznej Gimnazjum Miejskiego nr 1 przy Placu Sportowym w Sławnie. Zawody mają charakter rodzinny, otwarty - zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i przyjaciół.

Najlepsi strzelcy w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

W dniu 01.06.2017 w ramach współpracy USKS GROM z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie odbyły się Pirackie Zawody Strzeleckie, których celem była popularyzacja strzelectwa i wyłonienie najlepszych strzelców w szkole.

Pirackie Zawody Strzeleckie w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

Z okazji Dnia Dziecka 01.06.2017 USKS GROM z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie organizuje Pirackie Zawody Strzeleckie. Będą to pierwsze zawody strzeleckie w regionie o bardzo, bardzo dawna...

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego

10-go maja 2017, na zaproszenie Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., członkowie zarządu USKS wzięli udział w spotkaniu z wicemarszałkiem województwa zachodniopomorskiego p. Tomaszem Sobierajem.

Znamy Mistrza i Mistrzynię Sławna 2017 w siłowaniu na rękę!

W ramach obchodów 700-lecia miasta Sławna, Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM, miał zaszczyt przeprowadzić 6-go maja 2017r. Mistrzostwa Sławna w Armwrestlingu, które wyłoniły Mistrza i Mistrzynię Sławna 2017 w siłowaniu na rękę.

Zajęcia samoobrony w systemie Krav Maga

Pragniemy Was poinformować , że rozpoczęły się zajęcia samoobrony w systemie krav maga z elementami aikido. Serdecznie zapraszamy!!!

Mistrzostwa Sławna w Armwrestlingu

Z przyjemnością informujemy o kolejnej super imprezie, której jesteśmy jednym z organizatorów .
Impreza pt. " Mistrzostwa Sławna w siłowaniu na rękę" odbędzie się 06 maja 2017r. ZAPRASZAMY!!!