Oddaj głos na strzelnicę!

Wraz z Programem Społecznik na lata 2019-2021 pojawiła się szansa na odnowienie przedwojennej, niegdyś największej na Pomorzu, strzelnicy cywilnej w Sławnie umiejscowionej przy obwodnicy. Aby projekt mógł otrzymać dofinansowanie Marszałka Województwa musi zebrać największą liczbę głosów mieszkańców...

Przygotowania i wyjazd na Mistrzostwa Europy w Irlandii

W dniach 10-16 czerwca 2019r. w Limerick odbędą się Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, Podnoszeniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu Federacji. Polskę będzie reprezentował Zbigniew Strzelecki, którego celem jest rekord świata!

Zapraszamy na Kurs Samoobrony II stopnia w systemie Krav Maga

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na kurs samobrony w systemie Krav Maga, podczas którego nauczysz się obrony przed atakiem z tyłu: sobota, 06.04.2019, sala gimnastyczna przy Gimnazjum nr 1 w Sławnie, Plac Sportowy 1

Napisali o nas... Obserwator Lokalny Nr 648

Z przyjemnością informujemy, że w Obserwatorze Lokalnym z dn. 03.04.2019r. (nr 648) ukazał się obszerny artykuł nt. sukcesu członków USKS GROM na Mistrzostwach Polski w Zalesiu koło Białej Podlaskiej w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadzie i martwym ciągu.

Instruktorzy USKS GROM wsparli szkolenie prowadzących strzelanie w Połczynie Zdroju

W dniu 30-go marca 2019r. w Połczynie Zdroju odbyło się szkolenie dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień PZSS prowadzących strzelanie organizowane przez zaprzyjaźniony Klub Strzelecki Gatling. W ramach współpracy, instruktorzy USKS GROM wzięli udział w szkoleniu wspierając prowadzących zajęcia o "czynnik nieprzewidywalny".

PoGrom na Mistrzostwach Polski 2019 - trzy tytuły Mistrza Polski i sześć rekordów Polski!

W dniach 23-24.03.2019r. w Zalesiu koło Białej Podlaskiej odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji GPC w wyciskaniu sztangi leżąc, przysiadzie i martwym ciągu. Zawodnicy USKS GROM wywalczyli trzy złote medale w konkurencji wyciskania sztangi leżąc uzyskując tytuły Mistrzów Polski oraz pobili sześć rekordów Polski!

USKS GROM członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego!

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM Sławno został członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego otrzymując licencję nr LK-1359/2019 uprawniającą Klub do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa.

Nasi klubowicze w światowej czołówce.

Start dwóch zawodników naszego klubu w Pucharze Świata w Złotoryji.

Kolejne mistrzostwa świata i kolejny medal !!!

Kolejne mistrzostwa świata i kolejny udany start naszego klubowicza.
Zbyszek vice mistrzem świata w wyciskaniu sztangi leżac w stylu klasycznym.

Zaproszenie na II Rodzinne Zawody Strzeleckie USKS GROM

Zapraszamy na Rodzinne Zawody Strzeleckie, które odbędą się 30 września 2018r. od godz. 14 na sali gimnastycznej Gimnazjum Miejskiego nr 1 przy Placu Sportowym w Sławnie. Zawody mają charakter rodzinny, otwarty - zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i przyjaciół.