USKS GROM ma nowych sędziów strzelectwa dynamicznego PZSS

Z przyjemnością informujemy, że pięciu członków Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego GROM powiększyło grono sędziów strzelectwa dynamicznego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Rozpoczynamy zajęcia ze strzelectwa sportowego

Rozpoczynamy zajęcia ze strzelectwa sportowego - 31.01.2018r. godz.16:00 - OSIR - sala gimnastyczna

USKS GROM ma nowych sędziów strzelectwa sportowego PZSS

Z przyjemnością informujemy, że pięciu członków Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego GROM powiększyło grono sędziów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Znamy Mistrza i Mistrzynię 2018 Zespołu Szkół Morskich w Darłowie w siłowaniu na rękę!

12 stycznia 2018r. w Zespole szkół Morskich w Darłowie odbyły się II Pirackie Rozgrywki Armwrestlingu organizowane przez Zespół Szkół Morskich w Darłowie i Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM ze Sławna.

Piracki Armwrestling 2018 w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

USKG GROM posiada własny magazyn broni!

Z przyjemnością informujemy, że USKS GROM uruchomił magazyn broni.

Fotorelacja ze Sławieńskich Zawodów Paintballowych z 23.09.2017r.

W dniu 23-go września 2017r. odbyły się Sławieńskie Zadowy Paintballowe zorganizowane przez Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM ze Sławna. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

Paintball - nowa sekcja w USKS GROM

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Zarządu USKS GROM z dn. 23.09.2017 powstała sekcja paintballowa do której nabór rozpoczyna się z dniem powstania.

Zapraszamy na Sławieńskie Zawody Paintballowe

Zapraszamy na Sławieńskie Zawody Painballowe organizowane przez Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM ze Sławna. Zawody odbędą 23.09.2017 się na Stadionie Miejskim przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie w godzinach od 13 do 17:30.

Napisali o nas w Obserwatorze Lokalnym

Z przyjemnością informujemy, że w dn. 12. 07.2017 ukazał się Obserwator Lokalny, w którym znalazła się relacja z udziału zawodnika USKS GROM, Zbigniewa Strzeleckiego w Mistrzostwach Europy Federacji GPC w trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc, przysiadzie i martwym ciągu.