Już wkrótce otwarcie strzelnicy USKS GROM

Na sobotę 26-go października zaplanowaliśmy ostatnie prace przed otwarciem - dokończenie grodzenia terenu i ogólne prace porządkowe. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli będziesz mógł nam przyjść z pomocą...

Odwiedziliśmy zawody strzeleckie Battlefield #4/2019 w Malechowie

We współpracy z koszalińskim Klubem Strzeleckim 'Kaliber', na strzelnicy w Malechowie, 12-go października 2019r. odbyły się zawody strzeleckie Battlefield #4/2019.

USKS GROM na Walnym Zjeździe Delegatów ZZSS 2019

W dniu 28 września 2019r. przedstawiciele USKS Grom reprezentowali wolę Klubu na Walnym Zgromadzeniu Delegatów Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego, które odbyło się w Ośrodku Strzeleckim w Pucicach koło Szczecina.

Zawody strzeleckie przy Targach Budowlano-Narzędziowych w Sławnie

20 września 2019r. Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM promował sporty strzeleckie podczas Targów Budowlano-Narzędziowych 'U Śmiecha' w Sławnie, przy ul. Kolejowej 3a.

Trenujemy z Dominikiem Górskim

W dniach 19-21 lipca 2019 na strzelnicy Battlefield w Malechowie odbyło się szkolenie strzelckie IPSC z Dominikiem Górskim - obecnie najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem IPSC w Polsce.

Napisali o nas... Obserwator Lokalny Nr 659

Z przyjemnością informujemy, że w Obserwatorze Lokalnym z dn. 26.06.2019r. (nr 659) ukazał się obszerny artykuł o sukcesie USKS GROM w głosowaniu obywatelskim dot. projektu Rewitalizacji obiektu dawnej strzelnicy cywilnej w m. Sławnie.

Zakończenie akcji charytatywnej "Mundurowi dla Natalii"

24-go czerwca przedstawiciele Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego GROM wzięli udział w uroczystym zakończeniu akcji charytatywnej "Mundurowi dla Natalii", które odbyło się w sławieńskim ratuszu.

Zbigniew Strzelecki zdobył tytuł Mistrza Europy Federacji WPC/AWPC!

W dniach 10-16 czerwca 2019r. w Limerick w Irlandii odbyły się Mistrzostwa Europy w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu i Martwym Ciągu Federacji WPC/AWPC (WPC/AWPC European Championships Powerlifting, Benchpress & Deadlift), na których zawodnik USKS GROM, Zbigniew Strzelecki zdobył złoty medal w kategorii Masters 45-49 do 125kg.

Projekt rewitalizacji strzelnicy zwyciężył w głosowaniu mieszkańców!

Zwyciężylismy! Projekt Rewitalizacji obiektu dawnej strzelnicy w m. Sławnie otrzyma dofinansowanie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 w wysokości 10000zł!

USKS GROM na festynie charytatywnym Mundurowi dla Natalii

Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM po raz kolejny wsparł Festyn charytatywny "Mundurowi dla...", który odbył się przy sławieńskim amfiteatrze 15.06.2019r. W tym roku Klub przygotował stoisko paintballowe, przy którym dzieci i dorośli mogli spróbować swych sił strzelając do statycznych celów.