Najlepsi strzelcy w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

W dniu 01.06.2017 w ramach współpracy USKS GROM z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie odbyły się Pirackie Zawody Strzeleckie, których celem była popularyzacja strzelectwa i wyłonienie najlepszych strzelców w szkole.

Pirackie Zawody Strzeleckie w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

Z okazji Dnia Dziecka 01.06.2017 USKS GROM z Zespołem Szkół Morskich w Darłowie organizuje Pirackie Zawody Strzeleckie. Będą to pierwsze zawody strzeleckie w regionie o bardzo, bardzo dawna...

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego

10-go maja 2017, na zaproszenie Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., członkowie zarządu USKS wzięli udział w spotkaniu z wicemarszałkiem województwa zachodniopomorskiego p. Tomaszem Sobierajem.

Znamy Mistrza i Mistrzynię Sławna 2017 w siłowaniu na rękę!

W ramach obchodów 700-lecia miasta Sławna, Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM, miał zaszczyt przeprowadzić 6-go maja 2017r. Mistrzostwa Sławna w Armwrestlingu, które wyłoniły Mistrza i Mistrzynię Sławna 2017 w siłowaniu na rękę.

Zajęcia samoobrony w systemie Krav Maga

Pragniemy Was poinformować , że rozpoczęły się zajęcia samoobrony w systemie krav maga z elementami aikido. Serdecznie zapraszamy!!!

Mistrzostwa Sławna w Armwrestlingu

Z przyjemnością informujemy o kolejnej super imprezie, której jesteśmy jednym z organizatorów .
Impreza pt. " Mistrzostwa Sławna w siłowaniu na rękę" odbędzie się 06 maja 2017r. ZAPRASZAMY!!!

Już trenujemy! Krav Maga z elementami Aikido

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy szkolenie samoobrony w systemie Krav Maga z elementami Aikido. Zajęcia odbywają se w każdy wtorek w godz. 16:30-19:00 w sali gimnastycznej Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Sławnie, przy Placu Sportowym 1.

Zawodnicy USKS GROM na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski

Do udanych należy zaliczyć udział zawodników USKS GROM w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w wyciskaniu leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym federacji WPC w Kołobrzegu w dn. 24-26 marca 2017r.

Piracki armwrestling w Zespole Szkół Morskich w Darłowie

Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM oraz Zespół Szkół Morskich w Darłowie, zapraszaja na 'Piracki Armwrestling' - szkolne rozgrywki w siłowaniu na rekę, które wyłonią Mistrza i Mistrzynię Armwrestlingu w szkole.

Spotkanie z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

W dniu 12 września członkowie zarządu USKS GROM wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej organizowanym przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie dot. Konkursu FIO 2017.