Aktualności

USKS GROM członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego!

USKS GROM członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego!

Z nieskrywaną satysfakcją informujemy, że Uczniowski Strzelecki Klub Sportowy GROM Sławno został członkiem Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego otrzymując licencję nr LK-1359/2019 uprawniającą Klub do udziału we współzawodnictwie w sporcie strzeleckim w dyscyplinach: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa.

Nasi klubowicze w światowej czołówce.

Nasi klubowicze w światowej czołówce.

Start dwóch zawodników naszego klubu w Pucharze Świata w Złotoryji.
 

Kolejne mistrzostwa świata i kolejny medal !!!

Kolejne mistrzostwa świata i kolejny medal !!!

Kolejne mistrzostwa świata i kolejny udany start naszego klubowicza.
Zbyszek vice mistrzem świata w wyciskaniu sztangi leżac w stylu klasycznym.

Zaproszenie na II Rodzinne Zawody Strzeleckie USKS GROM

Zapraszamy na Rodzinne Zawody Strzeleckie, które odbędą się 30 września 2018r. od godz. 14 na sali gimnastycznej Gimnazjum Miejskiego nr 1 przy Placu Sportowym w Sławnie. Zawody mają charakter rodzinny, otwarty - zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów i przyjaciół.  

Kolejny tytuł Mistrza Świata już w zasięgu ręki... Prośba o pomoc

Kolejny tytuł Mistrza Świata już w zasięgu ręki... Prośba o pomoc

Zbigniew Strzelecki przygotowuje się do kolejnego sukcesu. Po zdobyciu złotego medalu i tytułu MIstrza Świata federacji WPA w wyciskaniu chce sięgnąć po kolejny tytuł, tym razem Mistrza Świata federacji WUAP...

USKS GROM na festynie charytatywnym Mundurowi dla Ani - fotorelacja

USKS GROM na festynie charytatywnym Mundurowi dla Ani - fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z udziału Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego GROM w festynie charytatywnym Mundurowi dla Ani, który odbył się przy sławieńskim amfiteatrze 16.06.2018r.

Mamy Mistrza Świata! Złoto i srebro na Mistrzostwach Świata w Łucku na Ukrainie!

Mamy Mistrza Świata! Złoto i srebro na Mistrzostwach Świata w Łucku na Ukrainie!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że 20 maja 2018r. mieszkaniec powiatu sławieńskiego z Warszkowa w gminie Sławno, zawodnik Uczniowskiego Strzeleckiego Klubu Sportowego GROM Sławno, Zbigniew Strzelecki - absolwent Szkoły Morskiej w Darłowie, zdobył Mistrzostwo Świata w wyciskaniu sztangi leżąc na 28 Mistrzostwach Świata Federacji WPA w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu i Martwym Ciągu (28th World WPA Powerlifting, Bench Press & Single Deadlift Champ) w Łucku na Ukrainie.

Zapraszamy na II Mistrzostwa Sławna w Siłowaniu na Rękę

Zapraszamy na II Mistrzostwa Sławna w Siłowaniu na Rękę

Majówka to znakomity czas na sprawdzenie czy jesteśmy w formie przed wakacjami. Nie ma lepszego sprawdzianu jak siłownaie na rękę! Zapraszamy na II Rozgrywki Armwrestlingu - Mistrzostwa Sławna 2018!

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Szczecinka w wyciskaniu sztangi

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Szczecinka w wyciskaniu sztangi

W dniu 12.05.2018r. w Szczecinku odbędą się III Ogólnopolskie Mistrzostwa w WL RAW ( wyciskaniu sztangi leżąc w stylu klasycznym ), na które wyjeżdza dwóch naszych młodych klubowiczów USKS GROM : Karol Każmierczak i Mateusz Witek . Wystartują oni w kategorii wiekowej Junior do lat 16 oraz w kategorii wagowej  do 67,5 kg. Ponadto informujemy , że zawody odbywają się by zabrać pieniądze na leczenie 1,5 rocznego Jasia . Zatem... trzymamy kciuki za naszych zawodników oraz za zebranie jak najwiekszej puli pieniędzy dla Jasia.   

Zapraszamy na koncert charytatywny "Dla Karolinki i Kamilka"

Zapraszamy na koncert charytatywny "Dla Karolinki i Kamilka"

Zapraszamy na koncert charytatywny dla Karolinki i Kamilka, który odbędzie się 15-go kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Malechowie od godz. 16. USKS GROM przyłączył się do akcji przekazując na licytację karnety na zajęcia samoobrony w systemie Krav Maga. Zapraszamy!